whatsap

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans Servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz ambulans hizmeti sunmaktayız. Gaziosmanpaşa bölgesinde hazır bekleyen ambulanslarımız talep doğrultusunda 20 dakika içerisinde hastalara ulaşmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve şehirler arası ambulans hizmetlerini siz değerli vatandaşlarımıza kesintisiz sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa özel ambulans hizmeti sizlere 4 ana başlık altında sunulmaktadır. Bunlar ; hasta nakil ambulansı, acil yardım ambulansı, şehirler arası ambulans ve ambulans kiralama.

Hasta nakil ambulansı; genel durumu stabil olan hastaların evden hastaneye, hastaneden eve ve şehirler arası transferlerinde kullanılmaktadır. Mavi şleritli ambulanslardır. Ambulanslar içerisinde en az 1 sürücü ve 1 sağlık personeli olmaktadır.

Acil yardım ambulansı; genel durumu kritik olan hastaların transferlerinde kullanılmaktadır. Kırmızı şeritli ambulanslardır. Ambulans içerisinde en az 1 sürücü, 1 paramedik ve 1 sağlık personeli olmaktadır.

Şehirler arası ambulans; iller arası transferi gereken hastaların transferlerinde kullanılmaktadır. Ambulans seçimi hastanın genel durumuna göre belirlenmektedir.

Gaziosmanpaşa ambulans kiralama; organizasyon, film seti, spor müsabakası gibi organizasyonlarda tedbir amaçlı olarak tercih edilmektedir. Ambulans seçimi organizasyonun çapına göre belirlenmektedir.

Özel ambulans tercih eden vatandaşlarımızın aklında oluşan ilk soru ''Gaziosmanpaşa Özel Ambulans Ücretleri Ne Kadar?'' sorusudur.

Gaziosmanpaşa Özel Ambulans Ücretleri

Gaziosmanpaşa ambulans ücretleri mesafe üzerinden hesaplanmaktadır. Gaziosmanpaşa özel ambulans ücretleri ; Açılış ücreti 600 TL, KM başı 15 TL'dir. Hastanın durumuna göre ücretler değişiklik gösterebilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için uzman çağrı personelimize ulaşınız.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Özel ambulans firmaları rutin olarak denetime tabii olan özel kurumlardır. Sağlık Bakanlığı ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen şartlara uygun olan tüzel veya gerçek kişiler ambulans servisi uygunluk belgesi almaya hak kazanırlar. Gerekli donanım ve ekip tamamlandığında ise firmalar hizmet verebilirler. Özel ambulans firmalarında kalite ve güven ön planda tutulmalıdır. İstanbul Bir Ambulans olarak kalite ve güven politikamızdan ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafında ambulans servisi uygunluk belgesine sahiptir. Tam donanımlı ekip ve teçhizatla sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Özel Ambulans İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Avrupa Yakası özel ambulans ihtiyaçlarınıza firmamız hızlı bir şekilde cevap vermektedir. Ambulanslarımız İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinde konumlandırılarak sizlere hızlı ve güvenilir hizzmet sunmaktadır. İstanbuldan tüm Türkiye genelinde son model ambulans filomuz ile hasta transferleri sağlamaktayız. Talebinize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı amaçlayan firmamız , aynı zamanda diğer illerden İstanbul'a transferi sağlayacak hastalarında taleplerine cevap vermektedir.

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi

İstanbul Bir Ambulans; Bir şirketler grubu kuruluşudur. Bir şirketler grubu geniz hizmet yelpazesi ile sağlığın her alanında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunların en başında gelen osgb, sağlık taraması, labaratuar ve ambulans hizmetidir. 81 il genelinde şubelerimiz ve uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir Şirketler Grubu olarak hizmet ağımıza talep olması nedeni ile Bir Ambulans Sağlık Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ. firmamızı da ekleyerek sizlere 2018 yılı itibari ile Türkiye genelinde özel ambulans hizmetleri sunmaktayız. Bir çok projeye imza atmış olan firmamız her geçen gün hizmet ağını ve ambulans filosunu geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir.  İşiniz ve Sağlığınız Bir'e Emanet.