whatsap

Özel Cenaze Nakil Aracı

Özel Cenaze Nakil Aracı

Özel cenaze nakil aracı; Şehir içi ve şehirler arası cenaze nakil ihtiyacı olduğu durumlarda sizlerin yanında olmaktadır. Firmamız 2018 yılı itibari ile son model ve soğutuculu araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir. Cenaze nakli günümüzde özenle yapılması gereken bir işlemdir. Bir kişinin vefat etmesi durumunda ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız sizlere 7 gün 24 saat esasına göre cenaze nakil araçları ile hizmete hazır şeklinde beklemektedir. 

Cenaze nakil işlemleri sırasında en önemli hususlardan bir taneside güvenli taşımadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar cenaze nakil aracı ruhsatlı olup, her şartta transfere uygun şekilde dizayn edilmiştir. Cenaze nakli esnasında cenaze yakınlarınında seyahat etmesine uygun olarak dizayn edilmiştir.

İstanbul her bölgesinde hazır durumda bekleyen araçlarımız ile hizmet almak için uzman çağrı personelimize ulaşınız.

Cenaze Nakil Aracı Ücretleri

Cenaze nakil araçlarına ihtiyaç duyulması durumunda bir diğer merak edilen husus ise Cenaze Nakil Aracı Ücretleri Ne Kadar? sorusunun cevabıdır.

Özel Cenaze Nakil Aracı Ücretler; Açılış ücreti 250 TL, KM Başı 15 TL'dir. Ayrıntılı bilgi için uzman çağrı personelimize ulaşınız.