whatsap

Zekeriyaköy Özel Ambulans

Zekeriyaköy Özel Ambulans

Zekeriyaköy Özel Ambulans Servisi olarak sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz ambulans hizmeti sunmaktayız. Zekeriyaköy  bölgesinde hazır bekleyen ambulanslarımız talep doğrultusunda 20 dakika içerisinde hastalara ulaşmaktadır. Hastaneden eve, evden hastaneye ve şehirler arası ambulans hizmetlerini siz değerli vatandaşlarımıza kesintisiz sunmaktayız.

Zekeriyaköy özel ambulans hizmeti sizlere 4 ana başlık altında sunulmaktadır. Bunlar ; hasta nakil ambulansı, acil yardım ambulansı, şehirler arası ambulans ve ambulans kiralama.

Hasta nakil ambulansı; genel durumu stabil olan hastaların evden hastaneye, hastaneden eve ve şehirler arası transferlerinde kullanılmaktadır. Mavi şleritli ambulanslardır. Ambulanslar içerisinde en az 1 sürücü ve 1 sağlık personeli olmaktadır.

Acil yardım ambulansı; genel durumu kritik olan hastaların transferlerinde kullanılmaktadır. Kırmızı şeritli ambulanslardır. Ambulans içerisinde en az 1 sürücü, 1 paramedik ve 1 sağlık personeli olmaktadır.

Şehirler arası ambulans; iller arası transferi gereken hastaların transferlerinde kullanılmaktadır. Ambulans seçimi hastanın genel durumuna göre belirlenmektedir.

Zekeriyaköy ambulans kiralama; organizasyon, film seti, spor müsabakası gibi organizasyonlarda tedbir amaçlı olarak tercih edilmektedir. Ambulans seçimi organizasyonun çapına göre belirlenmektedir.

Özel ambulans tercih eden vatandaşlarımızın aklında oluşan ilk soru ''Zekeriyaköy Özel Ambulans Ücretleri Ne Kadar?'' sorusudur.

Zekeriyaköy Özel Ambulans Ücretleri

Zekeriyaköy ambulans ücretleri mesafe üzerinden hesaplanmaktadır. Zekeriyaköy özel ambulans ücretleri ; Açılış ücreti 600 TL, KM başı 15 TL'dir. Hastanın durumuna göre ücretler değişiklik gösterebilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için uzman çağrı personelimize ulaşınız.