whatsap

Özel Ambulans Ücretleri 2023

Özel Ambulans Ücretleri 2023

Özel ambulans günümüzde şehir içi ve şehirler arası hasta transferlerinde ihtiyaç duyulan başlıca hizmetler arasında yer almaktadır. Hasta taşıma işlemi elzemli ve hassasiyetle yapılması gereken bir işlemdir. Özel ambulans ihitiyaçlarınızda akla gelen ilk soru Özel Ambulans Ücretleri Ne Kadar? sorusudur. Ambulans ücretleri 2023 yılı tarifesini etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların en başında gelen mesafedir. Uzman çağrı merkezimize ulaşım sağladığınızda sizden hastanızın nereden alınarak nereye gideceği hakkında bilgi istenecektir. Bu etkenlerden bir diğeri ise hastaya yönlendirilecek ambulans çeşididir. Ambulans çeşidini belirleyen en önemli etken ise hastanızın genel durumudur. Çağrı merkezimize gerekli bilgilerin verilmesi durumunda sizlere özel ambulans ücretleri 2023 hakkında bilgi verilecektir. Daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen makalemizi okuyunuz.

Özel ambulanslar kendi aralarında 2 ana çeşite ayrılmaktadır. Bunlar; hasta nakil ambulansı ve acil yardım ambulansı.

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakil ambulansları; genel durumu stabil olan hastaların evden hastaneye hastaneden eve transferlerinde kullanılmaktadır. Mavi şeritli ambulanslardır. Ambulans içerisinde en az 1 sağlık personeli ve 1 sürücü olmak zorundadır.

Acil Yardım Ambulansı

Acil yardım ambulansları; genel durumu stabil olmayan hastaların evden hastaneye, hastaneden eve ve hastaneler arası transferlerinde kullanılmaktadır. Kırmızı şeritli ambulanslardır. Ambulans içerisinde en az 1 sağlık personeli, 1 paramedik ve 1 sürücü olmak zorundadır.

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi; İstanbul merkezli olarak tüm Türkiye geneli ambulans hizmeti sunan bir firmadır. Firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmıştır. Sizlere geniş ambulans filomuz ve tam donanımlı ambulanslarımız ile hizmet sunmaktayız. Önceliği kaliteli hizmeti uygun ücretler ile sunmak olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.

Özel Ambulans Ücretleri 2023

Özel Ambulans Ücretleri 2023 yılı fiyat tarifesi; Açılış Ücreti 600 TLİ KM başı 15 TL.  Daha ayrıntılı bilgi almak için 0212 438 81 25 numaralı telefon üzerinden uzman çağrı personelimize 7 gün 24 saat ulaşınız.