whatsap

Şantiye Ambulans Kiralama

Şantiye Ambulans Kiralama

Şantiye ambulans kiralama hizmeti günümüzde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Şantiye alanları günümüzde en çok acil sağlık hizmeti duyulan alanlar arasında yer almaktadır. Herhangi bir şantiye alanında çalışan işçilerin sağlığını korumak amacı ile ambulans kiralama hizmeti alınmaktadır. Acil müdahale gerekebilecek durumlarda 1 saniyenin bile önemi oldukça yüksektir. Bu düşünce karşısında firmalar proje alanlarında ambulans hizmeti tercih etmektedir.

Şantiye alanlarında en çok karşılaşılan iş kazaları düşme, çarpma ve yaralanmadır. Bu acil durumlarkarşısında şantiye alanlarında ambulans hizmeti alan çözüm ortaklarımız 1 saniye bile gecikmeden ilk yardım müdahalesine sahip olma olanağına sahiptir.

İş kazası ortamı büyük inşaat projelerinde en önemli risk faktörüdür. Bu kriz anında sizlerde çözüm ortağımız olmak için uzman çağrı personelimize ulaşınız.

Şantiyede Ambulans Kiralama Ücretleri

Şantiye ambulans kiralama ücretlerini etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların en başında gelen ambulans hizmet saatidir. Bir diğer etken ise kiralanacak ambulans çeşididir. Şantiye için ambulans kiralama ücretleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için info@birambulans.com.tr mail adresimiz üzerinden teklif isteyebilirsiniz.

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi

İstanbul Bir Ambulans; Bir şirketler grubu kuruluşudur. Bir şirketler grubu geniz hizmet yelpazesi ile sağlığın her alanında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunların en başında gelen osgb, sağlık taraması, labaratuar ve ambulans hizmetidir. 81 il genelinde şubelerimiz ve uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir Şirketler Grubu olarak hizmet ağımıza talep olması nedeni ile Bir Ambulans Sağlık Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ. firmamızı da ekleyerek sizlere 2018 yılı itibari ile Türkiye genelinde özel ambulans hizmetleri sunmaktayız. Bir çok projeye imza atmış olan firmamız her geçen gün hizmet ağını ve ambulans filosunu geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir.  İşiniz ve Sağlığınız Bir'e Emanet.