whatsap

Site ve AVM Ambulans Kiralama

Site ve AVM Ambulans Kiralama

Site ve AVM kiralama hizmeti günümüzde en çok tercih edilen hizmetler arasında yer almaktadır. Site ve AVM alanları günümüzde en çok acil sağlık hizmeti duyulan alanlar arasında yer almaktadır. Herhangi bir Site ve AVM alanında çalışan işçilerin sağlığını korumak amacı ile ambulans kiralama hizmeti alınmaktadır. Acil müdahale gerekebilecek durumlarda 1 saniyenin bile önemi oldukça yüksektir. Bu düşünce karşısında firmalar proje alanlarında ambulans hizmeti tercih etmektedir.

Site ve AVM alanlarında en çok karşılaşılan iş kazaları düşme, çarpma ve yaralanmadır. Bu acil durumlarkarşısında şantiye alanlarında ambulans hizmeti alan çözüm ortaklarımız 1 saniye bile gecikmeden ilk yardım müdahalesine sahip olma olanağına sahiptir.

İş kazası ortamı büyük inşaat projelerinde en önemli risk faktörüdür. Bu kriz anında sizlerde çözüm ortağımız olmak için uzman çağrı personelimize ulaşınız.

 Site ve AVM Ambulans Kiralama Ücretleri

Site ve AVM ambulans kiralama ücretlerini etkileyen bir çok faktör vardır. Bunların en başında gelen ambulans hizmet saatidir. Bir diğer etken ise kiralanacak ambulans çeşididir. Site ve AVM için ambulans kiralama ücretleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için info@birambulans.com.tr mail adresimiz üzerinden teklif isteyebilirsiniz.

İstanbul Bir Özel Ambulans Servisi

İstanbul Bir Ambulans; Bir şirketler grubu kuruluşudur. Bir şirketler grubu geniz hizmet yelpazesi ile sağlığın her alanında sizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bunların en başında gelen osgb, sağlık taraması, labaratuar ve ambulans hizmetidir. 81 il genelinde şubelerimiz ve uzman personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bir Şirketler Grubu olarak hizmet ağımıza talep olması nedeni ile Bir Ambulans Sağlık Hizmetleri San. Tic. LTD. ŞTİ. firmamızı da ekleyerek sizlere 2018 yılı itibari ile Türkiye genelinde özel ambulans hizmetleri sunmaktayız. Bir çok projeye imza atmış olan firmamız her geçen gün hizmet ağını ve ambulans filosunu geliştirerek hizmetlerine devam etmektedir.  İşiniz ve Sağlığınız Bir'e Emanet.